czeslaw.pniewski@audytkancelaria.pl

Czesław Pniewski Kancelaria Audyt

Misja

 

Częste zmiany prawa i uwarunkowań gospodarczych związanych z prowadzeniem działalności wymusza wdrażanie i opracowywanie innowacyjnych rozwiązań. Sukces gospodarczy jest ciągłym procesem związanym z ich optymalizacją oraz dostosowaniem działalności do zmieniającej się rzeczywistości. Oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, dostosowanie do jego potrzeb, oczekiwań, rozmiaru oraz zakresu prowadzonej działalności.
Podstawowym celem działalności jest zapewnienie wysokich standardów świadczonych usług. Zapewniamy realizację badań sprawozdań finansowych, jak i pozostałych usług audytorskich wyłącznie przez doświadczonych biegłych rewidentów, posiadających uprawnienia nadane przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów. Rozwiązanie to jest cenione przez obsługiwane przez nas Firmy z uwagi na kompleksową weryfikację stosowanych rozwiązań, co pozwala na ograniczenie ryzyka wystąpienia istotnych nieprawidłowości.
Świadczenie usług odbywa się z poszanowaniem standardów rewizji finansowej, zasad niezależności oraz etyki zawodowej. Wieloletnie doświadczenie, poparte profesjonalnym wykonaniem powierzonych zadań daje rękojmię rzetelnej i prawidłowej współpracy.

Misja

Częste zmiany prawa i uwarunkowań gospodarczych związanych z prowadzeniem działalności wymusza wdrażanie i opracowywanie innowacyjnych rozwiązań

więcej

Szybki kontakt


Kom. +48 601 55 44 94
czeslaw.pniewski@audytkancelaria.pl

więcej